Özel Sağlık Sigortası

Sağlıklı Günler Diliyoruz…

Önce sağlık diyorsanız, kendinizin ve ailenizin sağlığını herşeyden önde tutuyor ve değer veriyorsanız, farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmış sağlık sigortalarından biri mutlaka size göre!

Seçeceğiniz plan sayesinde hem sağlığınızı güvence altına alacaksınız hem de size sunduğumuz; ürünlere göre farklılık gösteren ücretsiz ve kapsamlı check-up, ömür boyu yenileme garantisi, hastane sonrası limitsiz ayakta tedavi gibi birçok avantajdan yararlanabileceksiniz.

 

  • Sadece Yatarak Tedavi Teminatı içeren Turkuaz Plan ile; hastanede yatış gerektiren durumlarda masraflarınız Groupama güvencesi altında.
  • Ayakta ve Yatarak Tedavi Teminatı içeren paketler ile yurtdışında da olası risklere karşı Groupama her zaman yanınızda.
  • Alternatif Sağlık Sigortası ile; Türkiye’de ki seçkin anlaşmalı sağlık kuruluşlarından, katılımsız olarak ya da düşük katılım payları ile nitelikli sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik tüm tedavilerde katılım payı uygulaması ile anlaşmasız sağlık kuruluşlarında dahi yanınızdayız. Seçilen alternatif planlar sayesinde hem sağlığınızı güvence altına alacak, hem de bütçenizi koruyacaksınız.
  • İlk Yardım Sağlık Sigortası ile; acil tanımına giren ve hayati tehlike taşıyan hastalık ve kaza hallerinde ilk 12 saat içinde yapılan tıbbi müdahaleleri teminat altına alabilirsiniz. Farklı paket alternatifleri ile size sunulan ekonomik çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.
  • Seyahat Sağlık Sigortası ile; yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde kendinizi ve sevdiklerinizi olası sağlık risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz.

 

Gelin siz ve sevdikleriniz için en uygun sağlık planını birlikte seçelim!

Farklı teminatlarda ürün sigorta seçeneklerimiz için acentemiz ile iletişime geçebilirsiniz.